Szukaj na tym blogu

poniedziałek, 30 lipca 2012

Biżuteria

Hej! :) Mamy pierwszy, prawdziwy post z czego jestem dumna. Na dzisiaj mam dla Was tylko biżuterię.

Nie owijając w bawełnę, pierwsza będzie biżuteria ze sklepu BERSHKA.

  • Zestaw zawieszek

Cena 19,90 zł
Kupić można klikając TUTAJ

  • Kolczyki
Cena 19,90 zł
Kupić można klikając TUTAJ



To by było na tyle. Do napisania :*


9 komentarzy:

  1. fantastyczne kolczyki :)

    xoxo

    OdpowiedzUsuń
  2. Dziękuję :) Świetny naszyjnik, sama bym chętnie taki kupiła :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Kolczyki są piękne, pasowałyby do wielu stylizacji:)

    Zapraszam do konkursu gdzie możesz wygrać równie piękne kolczyki:)

    OdpowiedzUsuń
  4. przecudne zawieszki ;o
    dziekuję za komentarz i zapraszam ponownie ;>

    OdpowiedzUsuń
  5. kolczyki są piękne! ;)



    Zapraszam częściej, będzie mi przemiło ;)

    OdpowiedzUsuń
  6. Kolczyki genialne. ;}
    Zapraszam do siebie i dziękuję za komentarz.
    agatas-moda.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń

Etykiety