Szukaj na tym blogu

piątek, 3 sierpnia 2012

LOOK

Hej, hej!

Witam wszystkich!  Mamy połowę wakacji? Jak Wam mijają? Ja skupiam się na tym, aby jak najlepiej wypocząć. Przyznam, że nie mam sił wracać do szkoły, nawet nie chcę o tym myśleć.

Przygotowałam dla Was kilka look'ów  z kilku znanych sklepów.

  • BERSHKA
 Skórzana kurtka w buraczkowym kolorze, z ćwiekami, biała koronkowa bluzeczka, czarne spodenki z wysokim stanem. Idealne połączenie na chłodniejsze dni lata. :)

Pastelowa, plisowana, długa sukienka... Genialnie ;)

Wytarte, ciemne szorty + zwykła bluzeczka z dodatkiem ćwieków.
 
Dodatkowo polecam supermodne botki:
 
 Cena 159,00 zł
Można kupić klikając TUTAJ
  • STRADIVARIUS
 Biała, modna spódniczka (patrz poprzednia notka) + pastelowa, jasnoróżowa bluzeczka.

Bermudy, bardzo modne w tym sezonie, tworzą idealne połączenie z czarną bluzką i skórą z dodatkiem ćwieków.

  • H&M
Rockowy, beztroski, drapieżny styl.



To wszystko co mam dla Was na dziś,
do napisania,
xoxo

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Etykiety