Szukaj na tym blogu

poniedziałek, 30 lipca 2012

Czerń i biel czyli sukienki.

Hej :)
Najnowszy look jaki wyszedł z sukienek to czarno - białe, niebezpieczne i z pazurem. Najpierw odwiedzimy mój ulubiony sklep - BERSHKA:

  • Sukienka - czarna.

 Cena 99,90 zł
Kupić można klikając TUTAJ

  • Kolejna, z modną falbanką w pasie (kolory: czerń i biel):
Cena 99,90 zł
Kupić można klikając TUTAJ

  • Coś eleganckiego, ale za to świetnie. Materiał jest delikatny i zwiewny, w sam raz na ciepłą pogodę:
Cena 99,90 zł
Kupić można klikając TUTAJ

  • Dwie sukienki droższe, ale również genialne, pierwsza czerń:
 Cena 159,00 zł
Kupić można klikając TUTAJ

  • Druga - biel:
 Cena 139,00 zł
Kupić można klikając TUTAJ

Jeśli chodzi o sukienki ze sklepu BERSHKA to by było na tyle. Do napisania :*

2 komentarze:

  1. BERSHKA ma zawsze cudowne sukienki ;))
    Pozdrawiam i zapraszam//

    OdpowiedzUsuń
  2. wszystkie są równie świetne! ;o


    zapraszam w wolnej chwili, 50nulune.blogspot.com ;)

    OdpowiedzUsuń

Etykiety